İşbu Gizlilik Politikası, İnosoft Bilgi Sistemleri Tic. Ltd. Şti. (bundan sonra İNOSOFT olarak anılacaktır) ile inocv.com isimli internet sitesindeki web tabanlı yazılımı kullanan (MÜŞTERİ) arasında imzalanmış olan Hizmet Sözleşmesi'ne istinaden paylaşılan bilgi ve belgelerin kullanılmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

İNOSOFT, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında “veri işleyen” konumundadır. Buna göre İNOSOFT kişisel verilerin muhafazasını sağlamak ve hukuka aykırı olarak erişilmesini/işlenmesini önlemek amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli teknik ve idari tedbirleri almakta, gerekli denetimleri yaptırmaktadır.

MÜŞTERİ tarafından sağlanan bilgilerin korunması ve bunların gizliliğinin sağlanması İNOSOFT olarak önceliğimizdir. Bu nedenle MÜŞTERİ tarafından sağlanan ve sistemde paylaşılan bilgiler, Hizmet Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

İNOSOFT, sistemde tanımlı çalışanlar ve sair üçüncü kişiler hakkında elde ettiği kişisel verileri bu işbu Gizlilik Politikası ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine aykırı olarak başkasına açıklayamaz ve işleme amacı dışında kullanamaz.

Virüs ve benzeri kötü amaçlı yazılımlara karşı mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için MÜŞTERİ’nin kendi virüs koruma vb güvenlik sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir.

İNOSOFT sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

İNOSOFT, işbu Gizlilik Politikası’nı web sitesi üzerinden ya da e-posta vasıtasıyla bildirerek dilediği zaman değiştirebilir. Gizlilik Politikası'nda yapılan değişiklikler bildirim tarihinde yürürlük kazanır.

Gizlilik Politikası’ndaki hususlara ilişkin sorularınızı [email protected] adresine e-posta göndererek İNOSOFT'a iletebilirsiniz.

İnsan Kaynakları yazılımına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.