İhtiyaç duyulan pozisyona göre ilan oluşturulabilir. Bu ilana gelecek başvuruları takip edebilmesi, görüşlerini bildirebilmesi, aday ile ilgili notlarını kayıt edebilmesi için istenilen kişiler takım üyesi olarak ilana eklenebilir.

Uygun görülen adaylarla yapılan görüşmeler sisteme kayıt edilebilir. Planlanan, gerçekleştirilen ve online randevu özelliği ile kayıt edilen görüşmeler takvimde farklı renklerde gösterilir.

İstenirse uygun görülen adaylar için işe alım süreci onay prosedürü başlatılır. Sürece dahil edilen çalışanlar ilgili adaylara ait özgeçmiş, notlar ve görüşmeleri görüntüleyebilir ve buna göre onay veya ret verebilir.

SIK SORULANLAR

 • Online randevu özelliği nedir?

  Uygun gün - saatler belirlendikten sonra görüşülmek istenen adaylara otomatik mail gönderilir. Aday kendisine uygun olan zamanı seçip randevu kaydı oluşturur. Bu kayıtlar takvim üzerinden takip edilebilir.

 • Online randevuda birden çok aday aynı saati seçerse ne olur?

  Gönderdiğiniz tarih ve saatlerden, adaylara sadece daha önce seçilmemiş ve tarihi geçmemiş olanlar gösterilir. Dolayısıyla aynı saati birden çok adayın seçmesi mümkün olmayacaktır.

 • Takvim özelliği ne işe yarar?

  Takvimde planlanan veya yapılmış görüşmeler gösterilir. Görüşme yetkisi olanlar tüm görüşmeleri görebilirken, takım üyeleri sadece üye olarak eklendikleri ilanlara başvuran adayların görüşmelerini görebilir.

 • Takım üyeleri ilanda değişiklik yapabilir mi?

  Takım üyeleri sadece eklendikleri ilanları ve o ilanlara başvuran adayları görebilirler, diğer ilanları ve adayları göremezler. İlanın detaylarını ve kriterlerini değiştiremezler.

 • İşe alım onay süreci nasıl işler?

  Uygun bulunan aday için ilgili çalışanlardan sistem üzerinden onay istenebilir. Süreç başladığında bu çalışanlara otomatik mail gönderilir. Adaya onay/ret verilebilir, ayrıca detay açıklama yazılabilir.

İnsan Kaynakları yazılımına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.