İhtiyaç duyulan pozisyona uygun kriterler belirlenerek hazırlanan ilanlar zaman kısıtı olmadan kuruma özel web sayfasında yayınlanabilir.

Bu sayfayı ziyaret eden adaylara yalnızca ilana göre belirlenen alanlar gösterilir ve bunlara göre kayıt yapması istenir.

Web sayfasından başvuru yapıldığında ilgili kişilere bilgilendirme maili gider ve onaya sunulur. Başvurular kolayca sisteme dahil edilebilir veya kalıcı olarak silinebilir.

SIK SORULANLAR

 • İlan sosyal medyada veya farklı platformlarda paylaşılabilir mi?

  İlanların yayınlanacağı size özel bir web sayfası otomatik olarak oluşturulur. Belirttiğiniz zaman aralığında yayında kalır. Adayların başvuru yapabilmesi için bu sayfanın linki Linkedin, İnstagram, Facebook vb. sosyal medyada veya kurum web sitesinde paylaşılabilir.

 • Adaylar başvuru yaptığında direkt olarak sisteme kayıt olur mu?

  Web sayfasından bir başvuru yapıldığında doldurulması zorunlu alanlar kontrol edilerek kayıt yapılır. Web sayfasından gelen başvurular ancak onaylandıktan sonra aday havuzuna eklenir.

 • Başvuru sayfasında fotoğraf veya CV yükleme özelliği var mı?

  Fotoğraf veya CV yüklenmesi opsiyonel olarak sistemde mevcuttur. Bu özellik devreye alınarak adayların fotoğraf veya CV yüklemesi sağlanabilir.

 • Kuruma özel web sayfası özelleştirilebilir mi?

  İnocv de ilanların yayınlandığı kuruma özel web sayfasının başlık kısmı, arka plan deseni, yazı rengi ve açıklama kısımları isteğe göre düzenlenebilir.

 • Kurulum için yardım gerekir mi?

  Web tabanlı yani bulut uygulaması olması nedeniyle bilgisayarlara herhangi bir yazılım kurulumuna gerek yoktur. Notebook, bilgisayar ve mobil cihazlardaki tüm modern tarayıcılarla erişilerek kullanılır

İnsan Kaynakları yazılımına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.